Automechanika Frankfurt 2022

Udział w targach Automechanika we Frankfurcie w 2022 roku był ponownie ekscytującym doświadczeniem dla nas, firmy Auto-GH. Jako wiodąca firma w sektorze zawieszeń, z zapałem skorzystaliśmy z okazji, aby zaprezentować nasze najnowsze kompletne zestawy kolumn resorujących oraz przełomowe osiągnięcia na tak prestiżowej scenie.

Współpraca z innymi ekspertami branżowymi i entuzjastami pozwoliła nam angażować się w pouczające dyskusje, wymieniać pomysły i zdobywać głębsze zrozumienie dla nowych trendów.

Nowe formaty i obszerne programy Automechanika we Frankfurcie zostały bardzo dobrze przyjęte przez międzynarodowych profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. 78 000 odwiedzających z 175 krajów przybyło na targi we Frankfurcie od 13 do 17 września, aby osobiście i na żywo poznać produkty i usługi warsztatów, przemysłu i handlu detalicznego.

CEO wiodących graczy branżowych wzięli udział w wydarzeniu CEO Breakfast. W formacie „rozmowy przy kominku”, profesjonaliści Formuły 1 Mika Häkkinen i Mark Gallagher dostarczyli fascynujących wglądów dla branży, która zmienia się szybciej niż kiedykolwiek.

Coveted Innovation Awards zostały wręczone zwycięzcom podczas ceremonii pierwszego dnia targów Automechanika Frankfurt. Oprócz tych ośmiu nagród, które zostały przyznane w kategoriach takich jak E-Mobility, Workshop & Service Solutions oraz Data & Connectivity, przyznano także Green Award produktowi uznawanemu za szczególnie ekologiczny.

Poprzedni post
Certyfikowany Dostawca Danych - TecDoc
Następny post
Najlepszy dostawca Kompletnych Kolumn Resorujących 2023 roku???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *